Top

Kuloodporni

Ponownie komfortowy i profesjonalny ośrodek piłkarski MFC gościł profesjonalistów! Na kolejne zgrupowanie powróciła do nas drużyna ampfutbolu Kuloodporni Bielsko-Biała wraz z grupą przemiłych osób towarzyszących.

Tak jak poprzednio, zapewniliśmy zawodnikom świetne warunki nie tylko do treningu na murawie. Korzystali z sali przygotowania siłowego i wytrzymałościowego oraz skupili się na taktyce podczas odprawy z trenerami w sali konferencyjnej.

Wszyscy mamy jeszcze świeżo w pamięci sparing, który drużyna Kuloodpornych rozegrała z zespołem Przyjaciół MFC. Z naszej strony, oprócz Marka Ślibody, Jarka Kaszowskiego i trenerów zagrali także podopieczni z Akademii Piłkarskiej TEAM. Ci młodzi piłkarze zdołali strzelić dwa gole i jest to osiągnięcie naprawdę cenne. Nie tylko oni mieli wyjątkową okazję poczuć w sportowej rywalizacji, jak sprawni, szybcy, zwinni, wysportowani i zmotywowani są zawodnicy Kuloodpornych. Gole zdobyte z trudnym przeciwnikiem szanuje się i ceni najbardziej! Jesteśmy dumni, że w Marco Football Center pomagamy w trudnym dziele przełamywania barier. Jesteśmy pełni podziwu dla Kuloodpornych za sportową formę i zaraźliwy optymizm.