Top

Slide Napoje i przekąski w sportowym stylu Slide Napoje i przekąski w sportowym stylu

Codziennie świeże i domowe wypieki

Wszystkie słodkości wyglądają bajecznie, a to za sprawą jakości i świeżości naszych produktów. Stawiamy na zdrowe i dietetyczne desery, którymi można delektować się bez wyrzutów sumienia.

Mundial Cafe (30)

Ciepłe posiłki podczas turniejów

Nic tak nie rozgrzewa jak ciepły, pożywny i dobrze zbilansowany posiłek. Dbając o podniebienia naszych gości serwujemy dania z najwyższą starannością. Ma być zdrowo, kolorowo, a przede wszystkim smacznie.

posilki podczas turnieju

Aromatyczna kawa i rozgrzewająca herbata

Świeżo mielona, pełna smaku, pachnąca kawa, która wyśmienicie smakuje w duecie z deserem. Dla miłośników herbat mamy rozmaite propozycje z dodatkami lub w wersji solo. Gorąco polecamy również liściastą zieloną herbatę prosto z Chin.

Herbatajpg

Urodzinki dla małych sportowców

Oferta skierowana do naszych wspaniałych sportowców zarówno tych małych jak i większych, którzy oprócz sportowego ducha chcą poczuć urodzinową atmosferę pod balonem. Jesteśmy gotowi na spełnienie waszych marzeń na sportowo.

bab46281-8dd0-454f-9758-f07b926593b6

Weekendowe śniadania (od 8:00 do 12:30)

Serdecznie zapraszamy w soboty i niedziele na wyjątkowe śniadania. Warto zadbać o siebie i zacząć weekend pełnowartościowym posiłkiem, by móc cieszyć się energią przez cały dzień. Smacznego!

Mundial Cafe (5)

Menu

MENU QR