Top

Superb EX2-45. Trawa XXI wieku, model na 2021 rok.

Miała być na najwyższym poziomie, a stanęło na wersji ekskluzywnej! 18 marca podpisaliśmy umowę z firmą Epufloor na wykonanie sztucznej nawierzchni trawiastej boiska pod zadaszeniem pneumatycznym. Epufloor reprezentuje w Polsce CCGrass – największego producenta sztucznych traw na świecie. To jeden z zaledwie siedmiu dostawców rekomendowanych jako FIFA Preferred Producer.

W portfolio światowych realizacji nawierzchni ma ponad 300 boisk certyfikowanych przez FIFA, w tym dla Chelsea Londyn i Olympiakosu Pireus. W Marco Football Center zostanie zainstalowany system sztucznej nawierzchni Superb EX2-45. Ten produkt  CCGrass to zupełna nowość opracowana na sezon 2021. Dlatego

będzie to pierwsza w Polsce i jedna z pierwszych na świecie instalacji tego systemu.

Model Superb EX2-45 zapewnia wysokie parametry wytrzymałościowe przy bardzo wysokiej gęstości ponad 275.000  włókien na metr kwadratowy. Dzięki użyciu dwóch rodzajów włókien uzyskano lepsze rozmieszczenie wypełnienia i znaczne ograniczenie jego przemieszczania się w trakcie użytkowania boiska. Specjalnie opracowany podkład amortyzujący, w połączenie z gęstą trawą i stabilnym wypełnieniem, nadają modelowi Superb EX2-45 doskonałe parametry grywalności, spełniające najwyższe standardy FIFA. Dla czterolatków, orlików i juniorów, dla amatorów i kadrowiczów. Dla wszystkich trenujących i grających w piłkę nożną w Marco Football Center nawierzchnia boiska będzie taka sama. Znakomita.