Top

Turniej Charytatywny

Gramy dla Zuzi w Marco Football Center! 24 września odbędzie się wyjątkowy Turniej Charytatywny. Bądźcie tego dnia z nami!
Naszym celem jest wsparcie Zuzi Raczkowskiej, której historia dowodzi, że niemożliwe nie istnieje. Zuzia – dziś uśmiechnięta dwudziestolatka urodziła się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, pozostawała w stanie wegetatywnym i nie dawano jej właściwie żadnych szans. Upór rodziny, determinacja i niezwykła siła woli Zuzi sprawiły, że dziś ta młoda kobieta jest świeżo upieczoną maturzystką, która kilka dni temu zrobiła swoje pierwsze kroki. Walczymy, aby Zuzia mogła na dobre porzucić wózek inwalidzki i zacząć normalne życie. Do tego potrzebna jest jednak specjalistyczna operacja i rehabilitacja.
Potrzebne jest 345 000 złotych.
Zdajemy sobie sprawę, że kwota ta jest wysoka i trudna do zebrania podczas jednego turnieju, ale wierzymy, że dzięki pomocy uda nam się zebrać znaczną część. Doświadczenie niejednokrotnie pokazało nam, że razem możemy zdziałać więcej!
Wesprzyj z nami Zuzię:
  • Weź udział w Turnieju Charytatywnym – wpisowa cegiełka dla drużyny 10-osobowej w wysokości 2000 zł – w całości przekazana na Zuzię;
  • Przekaż datki finansowe lub rzeczowe;
  • Wesprzyj nas promocyjnie.
Będziemy Was informować na bieżąco, kto będzie z nami tego wyjątkowego dnia.