Top

Zdrowe Ferie Sportowe

Po raz pierwszy Marco Football Center zapełniło się dziecięcym gwarem podczas tegorocznych szkolnych ferii zimowych w województwie śląskim.

Zorganizowaliśmy wspaniałe półkolonie dla prawie 100 dzieci spragnionych sportowej aktywności, swobodnej zabawy i przygód w nowym towarzystwie. Oba zaplanowane turnusy cieszyły się wielkim powodzeniem. Pachnące nowością i znakomicie przygotowane na przyjęcie dzieci obiekty wbudziły zaufanie Rodziców, skoro w Marco Football Center codziennie ćwiczy, trenuje i gra prawie 500 młodych piłkarzy z Akademii Piłkarskiej TEAM!

Dzień na półkoloniach wypełniały różnorodne i ciekawe zajęcia sportowe, prowadzone w małych grupach przez trenerów doświadczonych w pracy z dziećmi. Do czysto sportowej aktywności dołożyliśmy też niespodzianki. Codziennie w przerwie zajęć miła obsługa Mundial Caffe&Bar serwowała śniadania i obiady. Na pyszne, a przy tym zdrowe i zbilansowane posiłki naprawdę nie trzeba było nikogo namawiać. A że znad każdego talerza widać boisko… To także był świetny doping dla dzieci, żeby nie marudzić przy jedzeniu i szybko wrócić na wspaniały, nowoczesny obiekt. I znów czuć się jak piłkarze Juventusu, Realu czy Bayernu, trenujący w świetnych warunkach na znakomitej murawie. Przez dwa tygodnie ferii ogromna przestrzeń pod balonem wypełniała się dziecięcą energią i radością. Daliśmy uczestnikom półkolonii wielki zastrzyk sportowej pasji – niech chroni ich jak najdłużej. Otrzymaliśmy w zamian tysiące uśmiechów. Niezapomnianych!