Top

Umowa na zadaszenie pneumatyczne

Sportowa inwestycja Marco Football Center właśnie nabiera kształtu i tempa! 9 listopada podpisaliśmy umowę z doświadczoną słowacką firmą TILEA, która dostarczy  pneumatyczne zadaszenie hali i urządzenia do nadmuchu.

Od początku stawiamy na jakość, bo chcemy, żeby Marco Football Center było najlepszym ośrodkiem tego typu w naszej części Europy.

Dlatego wybraliśmy powłokę pneumatyczną typu opaque, o niskiej przepuszczalności świetlnej i znakomitych parametrach izolacyjnych, co zagwarantuje w hali stabilne warunki do uprawiania piłki nożnej przez cały rok. Obiekt wyposażymy także w infrastrukturę do wydajnego chłodzenia podczas letnich upałów. Pneumatyczne zadaszenie hali Marco Football Center okryje powierzchnię 90 x 60 metrów i wzniesie się w szczytowym punkcie na 16 metrów. Jak każda powłoka tego typu na świecie, powstanie w procesie trwałego łączenia pasów specjalnego tworzywa sztucznego. Według danych wykonawcy, produkcja naszej powłoki  potrwa do grudnia. W odpowiednim czasie zostanie przywieziona do Gliwic i zamontowana nad boiskiem. Od teraz możecie spodziewać się tutaj systematycznych informacji o przebiegu budowy. Kibicujcie nam, bo tworzymy Marco Football Center dla Was i polskiej piłki nożnej!